►EurolifeiptvANA MENÜ             +447488506727
Sosyal Medya:
HIZ TEST

EURO LİFE İPTV

🔥Dikkat Bağlantılar Şifrelidir.Lütfen İptv saglayıcnızdanızda Erişim ŞLfresi talep edin!!

🔥Dikkat Sadece Üyelere Özel Uygulamalar İçerir.

🔥Sizde Abone Olmak İçib Whatsaap Hatımızdan Bilgi alın!!!.

🔥EUROLİFE UYGULAMA (APK) YUKLEME TALIMATI

Adım 1: Bilinmeyen Kaynaklar'ı Açın Eğer akıllı telefonunuza ya da tabletinize ilk defa (.apk) dosyası yükleyecekseniz, öncesinde bazı işlemleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar -> Güvenlik sekmelerini takip edin ve 'Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver' kutucuğunu aktif hale getirin. Buradaki adımlar cihaz bazında değişiklik gösterebilse de genellikle benzer süreçlerden oluşuyor. 🔥Adım 2: APK Dosyasını İndirin İlk adımın ardından cihazınız APK kurmaya hazır hale geldi. Bunun ardından cihazınıza kurmak istediğiniz uygulamayı internette arayın, bulun ve indirin. Tam da bu sırada Tamindir gibi güvenilir kaynaklara yönelmenizde fayda var çünkü cihazınıza zararlı yazılım indirme ihtimaliniz bulunuyor. 🔥Adım 3: APK Dosyasını Kurun Şimdi cihazınızdaki dosya yöneticisine gidin ve indirilenler klasöründe yer alan, indirdiğiniz dosyayı bulun. Bulduktan sonra üzerine tıklayın ve kurulum işlemlerine başlayın. Eğer ilk adımı gerçekleştirdiyseniz ve indirdiğiniz dosya bozuk değilse kurulum işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş oldunuz.


Satın Al
img
1.285

Mutlu Müşteri

img
100.000

SD-HD-UHD-4K-HEVC-FEEDKanal

img
985

Çözülen Destek Talebi

img
96

Bayilik

Eurolife İptv

Nasıl Uygulama yükleyebilirim?

TV Keyfiniz Yarıda Kalmasın,

"EUROLİFE İPTV” Ile Kesintisiz İptvnin Tadına Varın.

Kesintisiz televizyon keyfi kim istemez ki? Akşamın yorgunluğunu televizyon karşısında atmak hem de kesintiye uğramadan. İşte EURO LİFE İPTVtam da bunun için var. Sizler için hazırladığımız paketlerimiz çok ekonomik olmakla birlikte ister yalnız isterseniz de ailenizle birlikte keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor. Türkiye’nin en gelirmiş servisi olan EURO LİFE İPTV içerikleri her yaşa uygun. Güncel Kurulum için her saat online olan canlı Whatsapp destek hattımızdan yararlanabilirsiniz.


Paket İçerikleri Nedir?

hizmetinde Türkiye ve yurtdışı paketleri bulunur.

Bu paketler;

1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık, 24 aylık ve TEST olmak üzere 6 adettir.

Daha detaylı kanal bilgilerine paketler kısmından ulaşılabilir. Kanal içerikleri ise; belgesel, çocuk, spor, dizi, eğlence, sinema, yetişkin seçenekleri ile her yaş grubuna hitap eder.


Kurulum Bilgisi

kurulum her televizyon ve modele uyumludur. Kurulum sayfasından sizde olan modeli seçip kurulum şemasına ulaşabilir ya da canlı destek hattımızdan konu ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eurolife İptv

Mutlu Müşteri Yorumları

img img
Kayıt Ol

Yeniliklerden ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.